27 شهریور 1400
ارزيابي آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی درارتباط ویدیو کنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی
باحضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وزارت راه و شهرسازی از طریق ویدئو کنفرانس وضعیت پیشرفت طرح تولید مسکن ملی در استان خراسان جنوبی مورد ارزیابی قرار گرفت.
یکشنبه، 05 مرداد 1399 - 09:59
بازگشایی میدان و بلوار ورودی نمایشگاه بین المللی بیرجند
زیرساخت‌های نمایشگاه بین المللی بیرجند شامل احداث میدان و بلوار ورودی تکمیل و بازگشایی شد.
یکشنبه، 29 تیر 1399 - 12:11
مدير كل راه وشهرسازي خراسان جنوبي: جهش اعتبارات در ۲ کریدور اصلی کشور
2کریدور اصلی جنوب به شمال و شرق به غرب از استان خراسان جنوبی عبور می‌کند و با توجه ویژه ارکان دولت در سال‌های اخیراعتبارات حوزه راه در این استان جهش چند برابری داشته است.
پنجشنبه، 26 تیر 1399 - 10:20
برگزاری جلسات مستمر جهت بررسی و رفع مشکلات اجرایی پروژه های احداث باند دوم در محورهای خراسان جنوبی
به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان جنوبی بمنظور بررسی و رفع مشکلات موجود در اجرای پروژه های احداث باند دوم محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی در سه حوزه منابع طبیعی ، تامین سوخت و آب مورد نیاز پروژه ها ظهر امروز جلسه ای به ریاست مهن...
ﺳﻪشنبه، 17 تیر 1399 - 08:34
هيچگونه نگرانی براي تامين زمين متقاضيان طرح اقدام ملي مسكن دراستان وجود ندارد.
اولين جلسه شوراي مسكن استان خراسان جنوبي در سالجاري صبح امروزبه رياست مهندس ميرجعفريان معاون هماهنگي امورعمراني استانداري وباحضور مهندس داعي مديركل راه وشهرسازي استان ودبير شوراي مسكن استان و ديگر اعضاء درمحل استانداري خراسان جنوبي برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 17 تیر 1399 - 08:26
تشریح اقدامات و برنامه های اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در شهرستانهای سربیشه و نهبندان
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی در پایان سفرامروز به شهرستانهای سربیشه و نهبندان در محل دفتر نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی در نهبندان در جلسه ای شرکت نمود و گزارشی از اقدامات و برنامه های اداره کل راه و شهر...
شنبه، 14 تیر 1399 - 13:50
بازدید و جلسات مستمر با پیمانکاران قطعات پروژه در حال احداث باند دوم محور بیرجند قاین
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان جنوبی به منظور برنامه ریزی دقیق جهت تکمیل و بهره‌برداری از محور بیرجند قاین بازدیدها و جلسات مستمری با پیمانکاران این پروژه مهم استان در دستور کار قرار گرفته است.
دوشنبه، 09 تیر 1399 - 13:55
 دیدار مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی
عصر امروز مهندس داعی مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی به همراه معاونین مسکن و ساختمان ، شهرسازی و معماری ، املاک و حقوقی و مهندسی و ساخت و رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی با آقای دکتر اسحاقی نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه دیدار...
دوشنبه، 09 تیر 1399 - 13:53
دیدار مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی
عصر روز گذشته مهندس داعی مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی به همراه معاونین مسکن و ساختمان ، شهرسازی و معماری ، املاک و حقوقی و مهندسی و ساخت با آقای خسروی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف دیدار و گفتگو نمودند.
دوشنبه، 09 تیر 1399 - 13:49
تصویب ۱۹ درخواست درسومین جلسه کارگروه زیربنایی ، توسعه روستایی،عشایری،شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست  خراسان جنوبی
۱۹ درخواست درسومین جلسه کارگروه زیربنایی ، توسعه روستایی،عشایری،شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست خراسان جنوبی بررسي و تصويب شد.
شنبه، 07 تیر 1399 - 14:15
صفحه 6 از 13ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها