| 20 مرداد 1399
ارزيابي آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی درارتباط ویدیو کنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی

 ارزيابي آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی درارتباط ویدیو کنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی

باحضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وزارت راه و شهرسازی از طریق ویدئو کنفرانس وضعیت پیشرفت طرح تولید مسکن ملی در استان خراسان جنوبی مورد ارزیابی قرار گرفت.
یکشنبه، 05 مرداد 1399 | امتیاز: Article Rating

 به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان جنوبی مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس و باحضور معاونین وزارت راه و شهرسازی و مدیران کل راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،بانک مسکن و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره استانهای سراسر کشور برگزار شد گفت: تعداد کل ثبت نام شدگان در کشور 883 هزار نفر بوده که از این تعداد 439 هزار نفر تا کنون حائز شرایط شناخته شدند.

وی تصریح کرد: 27726 نفر تعداد متقاضیانی است که مورد تایید نهایی قرار گرفتند و 18727 نفر اقدام به افتتاح حساب و از این تعداد 58 هزار نفر اقدام به واریز وجه کرده اند.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص مراحل تخصیص زمین و اخذ پروانه متذکر شد:برای 224 هزار نفر تا کنون زمین اختصاص یافته و همچنین برای 79 هزار نفر قرار ساخت نیز بسته شده است.

مهندس اسلامی تصریح کرد: تا قبل از 23 مرداد ماه باید تمامی افراد واجد شرایط که 40 میلیون تومان پرداخت کرده اند به پروژه ها معرفی شوند.

همچنین محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: تا 20 مرداد ماه امسال باید واجدین شرایط تعیین تکلیف شوند و تا پنجم شهریور ماه مبلغ 40 میلیون تومان آورده اعضاء تکمیل گردد در غیر این صورت از سامانه حذف خواهند شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در پایان نیز افزود: ملاک اصلی سهمیه هر استان افرادی هستند که واجد شرایط تشخیص داده شده اند و مبلغ 40 میلیون تومان اولیه را واریز کرده اند.

در ادامه این جلسه مهندس وحید داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گزارشی از آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خراسان جنوبی ارائه نمود و برخی از درخواستها و مشکلات موجود مطرح شد که مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویر
  • ارزيابي آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی درارتباط ویدیو کنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها

آرشیو زمانی