| 15 تير 1399
En | 
 دیدار مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی

 دیدار مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار: 1399/04/09|   بازدید: 13 |  print

عصر امروز مهندس داعی  مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی به همراه معاونین مسکن و ساختمان ، شهرسازی و معماری ، املاک و حقوقی و مهندسی و ساخت و رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  با آقای دکتر اسحاقی نماینده  منتخب مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه دیدار و گفتگو نمودند.

 

مهندس داعی دراین دیدار که درمحل دفتر نماینده محترم شهرستانهای قاین و زیرکوه برگزار شد اظهارداشت: با تمام توان آماده خدمت هستیم و به همین منظور با کلیه معاونین در این جلسه حضور یافتیم.
وی افزود:در سال ۹۸ در شهرستانهای قاین و زیرکوه ۱۰ کیلومتر باند دوم و ۱۹کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۴۴۵ میلیارد ریال پروژه به اتمام رساندیم و برنامه ریزی کردیم ۴۶ کیلومتر باند دوم در قاین شامل قاین - حاجی آباد و قاین - یزدان را درسال ۹۹ تکمیل کنیم.همچنین برنامه داریم ۱۵ کیلومتر از زیرکوه به شاهرخت را تکمیل نماییم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی افزود: برنامه ریزی خوبی برای محور بیرجند قاین داریم و امیدواریم این محور تاپایان سال مالی ۹۹ به اتمام برسد.

وی درخصوص طرح اقدام ملی مسکن در قاین گفت: در شهر قاین سهمیه ۳۳۵ نفر بود که ۸۹۳ نفر ثبت نام کردند که تاکنون برای ۱۵۰ نفر در شاهیک زمین تامین کرده ایم و پیگیریم از یکماه آینده عملیات اجرایی آغاز شود.

مهندس داعی در ادامه گزارشی از پروژه راه آهن بیرجند - قاین - گناباد ، طرح اقدام ملی مسکن ، شهرسازی ، بازآفرینی شهری ودیگر بخش ها ارائه و از دکتر اسحاقی نماینده محترم خواست در زمینه تحقق برنامه ها همراهی و پیگیری لازم را داشته باشند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد