| 18 تير 1399
En | 
 كمبود اعتبار مشكل اصلي اجراي پروژه آنتني راه آهن فردوس

كمبود اعتبار مشكل اصلي اجراي پروژه آنتني راه آهن فردوس

تاریخ انتشار: 1398/11/05|   بازدید: 123 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی تخصیص اعتبار را مشکل اصلی پیش روی پروژه آنتني راه آهن فردوس دانست و گفت: امید است با تخصیص به موقع اعتبار روند اجرایی این پروژه شدت بیشتری به خود گیرد.

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رساني راه وشهرسازي خراسان جنوبي،مهدي جعفري با اشاره به اينكه عمليات اجرايي پروژه آنتني راه آهن فردوس در اردیبهشت ماه سال جاری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور آغاز شده است اظهارداشت: طول این پروژه ۷۱ کیلومتربوده و تاکنون ۳۰ کیلومتر از مسیر بازگشایی شده است.

مديركل راه وشهرسازي خراسان جنوبي تخصیص اعتبار را مشکل اصلی پیش روی پروژه آنتني راه آهن فردوس دانست و افزود: قرارداد منعقد شده با پیمانکار برای اجرای پروژه ۱۰۱ میلیارد تومان بوده و ردیف اعتباری پروژه قریب به ۱۶ میلیارد تومان بوده که تاکنون یک میلیارد تومان تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه مدت زمان اجراي پروژه ۴۲ ماه است، گفت: امید است با تخصیص به موقع اعتبار روند اجرایی این پروژه شدت بیشتری به خود گیرد. پروژه راه آهن فردوس جز طرح‌های آنتنی بوده كه بطول 71 كيلومتروبصورت يك آنتن از ايستگاه جزين به سمت فردوس احداث خواهدشد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد